Меню сайту

Анонси-новини
СТАН ПІДГОТОВКИ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ДО РОБОТИ В ОСІННЬО - ЗИМОВИЙ ПЕРІОД 2019-2020 РОКІВ 2019-09-27

25671 Голова районної ради Віктор ЛИТВИНЕКО прийняв участь в засіданні колегії, яку провів голова районної державної адміністрації Іван ЯРЕМЕНКО 

За словами начальника відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Анатолія ГОЛОДНОГО, теплопостачальними організаціями були проведені   профілактичні та ремонтні роботи по підготовці топкових та котелень до опалювального періоду.  Проведені  обстеження топкових, режимна наладка котлів, побілка приміщень та фарбування обладнання, замінено частково обладнання, яке вийшло з ладу, та інші роботи відповідно до Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду.

Теплопостачанням в смт Липова Долина займається комунальне підприємство «Теплокомуненерго», яке обслуговує 2 котельні (центральна районна лікарня, КЗ Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ-ст.), та 2 топкових (дитсадок №1, №2). Підприємством в попередні роки замінено всі котли і насоси на більш сучасні, енергоефективні, старе обладнання замінили на нове, встановлені котли на тверде паливо25504.

На території Синівської об’єднаної сільської громади розташована одна котельня, яка забезпечує тепловою енергією приміщення  школи, ліцею, будинку культури, адмін. приміщення громади, дитячий садок, ЦНАП. На даний час проводяться роботи  по підготовці котельні до роботи в  осінньо-зимовий період 2019-2020 років.  Проведені роботи по повірці манометрів, димоходів, замінено перекачуючі насоси на більш енергоефективні.

Для  роботи котельні в опалювальний період необхідно близько 1.4 тис. куб. м. дров. На даний час заготовлено 0.7 тис. куб. м. що становить 50%  від потреби. Роботи по заготовці  дров продовжуються.

В районі функціонує 17 загальноосвітніх  закладів, 26 лікувально-профілактичних закладів Центру первинної медико-санітарної допомоги. Всі топкові підготовлені до опалювального періоду.

Мережа закладів культури Липоводолинського району становить 48 закладів. В опалювальний період 2019-2020 року планується опалюватися  27 приміщень закладів. В загалі не опалюються 5 закладів ( в закладах відсутьнє опалення). Проте, майже всі заклади опалюються частково по мірі необхідності, в основному – це робочі кімнати працівників.

В закладах культури проведено ремонтні роботи на суму 229.0 тис. грн.  Потребують проведення ремонтних робіт 11 закладів. В аварійному стані знаходиться приміщення Підставського сільського клубу.

З метою вчасного початку опалювального сезону та належної організації проходження осінньо-зимового періоду 2019-2020 років керівникам бюджетних установ району та рекомендувати сільським головам, головам об’єднаних громад;

- до 10 жовтня 2019 завершити роботи по заготівлі твердого палива та дров в необхідній кількості для опалення закладів соціальної сфери;

- до 01 жовтня 2019 провести випробування систем опалення  топкових та котелень.

В ході колегії, також, обговорено ряд важливих питань, а саме:

- оформлення дозволів на спецводокористування;

- забезпечення шкіл якісною водою;

- водопостачання та робота топкових в Синівській громаді;

- своєчасне проведення розрахунків закладами соціальної сфери з КП «Теплокомуненерго» за спожиті послуги;

- очищення доріг в зимовий період та заготівля посипкового матеріалу.

Державні ресурси
ДПА в Сумській області
 
Copyright © 2011-
Липоводолинська районна рада
Сумської області
Всі права захищено
 
Наша адреса:
42500, вул. Полтавська, 32,
смт. Липова Долина,
Сумська область
 
Контакти:
тел./факс: 8 (05452) 5-10-99
E-mail: