Меню сайту

Анонси-новини
МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЧИСТИХ БЕРЕГІВ 2019-09-27

Традиційно у вересні відбувається масштабна екологічна акція «Міжнародний день чистих берегів». Вона проходить щороку у різних куточках світу за підтримки Європейського Союзу та інших міжнародних організацій. Працівники Липоводолинської районної ради також долучилися до акції «Міжнародний день чистих берегів», організувавши прибирання прибережної смуги біля центрального мосту річки Хорол в смт Липова Долина.

Своїм прикладом учасники акції апелювали до екологічної свідомості липоводолинців: не смітити, щоб жити в красивому і чистому місці. Бо чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять.

Прикро, що біля водойми, де на прилеглій території проводяться всі масові свята, так і залишаються валятися бляшанки, пакети та пляшки.  А все це потрапляє згодом у воду. Маємо розуміти велику відповідальність перед майбутнім, адже завдяки бережливому ставленню до природи можемо мати чисте навколишнє середовище, здорову націю. Лише спільними зусиллями вдасться зберегти природу.

Сподіваємось, що подібні заходи привернуть увагу громадян до проблеми відповідального поводження зі сміттям. Адже чистота - це, перш за все, показник поваги до місця, в якому ми живемо, працюємо чи навчаємося.

Пам’ятайте, кожен з нас щодня робить власний вибір: зберегти життя нашої планети чи сприяти її загибелі. Тому коли ви виходите на природу, не забувайте прибрати за собою. Своїм прикладом навчіть дітей та молодь дбайливо ставитися до навколишнього середовища.

Державні ресурси
ДПА в Сумській області
 
Copyright © 2011-
Липоводолинська районна рада
Сумської області
Всі права захищено
 
Наша адреса:
42500, вул. Полтавська, 32,
смт. Липова Долина,
Сумська область
 
Контакти:
тел./факс: 8 (05452) 5-10-99
E-mail: