Меню сайту

Анонси-новини
Заступник голови районної ради Олександр Кльоп прийняв участь в апаратній нараді райдержадміністрації 2019-11-04

41919 Заступник голови районної ради Олександр Кльоп прийняв участь в апаратній нараді райдержадміністрації.  

Директор дочірного підприємства Липоводолинський «Агролісгосп» Анатолій МУЗИКАНТ, довів до присутніх основні показники діяльності лісового господарства району.

Ознайомив учасників наради із заходами контролю, розробленими з метою протидії незаконній вирубці районних лісомасивів та поінформував про впровадження  державної системи електронного обліку деревини.

Зокрема, він зазначив, що запроваджена державна система електронного обліку деревини (ЕОД) дасть змогу кожному отримати інформацію про деревину: місце її походження та маршрут переміщення. Саме завдяки цій системі можна буде ефективно запобігати незаконному обігу деревини в Україні.

Олена КАПУСТА,  головний спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації розповіла про  проведення  профілактичних заходів серед неповнолітніх осіб. Вона зазначила, що профілактична робота з неповнолітніми є актуальною та важливою, адже діти, які опинилися у складних життєвих обставинах схильні до вчинення злочинів.

Одним із ефективних способів попередження негативних тенденцій в учнівському середовищі є робота з батьками. Адже саме вони найбільше зацікавлені бачити своїх дітей соціально  захищеними.

Державні ресурси
ДПА в Сумській області
 
Copyright © 2011-
Липоводолинська районна рада
Сумської області
Всі права захищено
 
Наша адреса:
42500, вул. Полтавська, 32,
смт. Липова Долина,
Сумська область
 
Контакти:
тел./факс: 8 (05452) 5-10-99
E-mail: