Меню сайту

Анонси-новини
Вітання голови районної ради з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва! 2019-11-08

KVITI Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Від себе особисто, депутатського корпусу та виконавчого апарату районної ради сердечно вітаю з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!  Всіх, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати й відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу.

Це свято стосується кожного з нас, адже всі ми носії  традицій, звичаїв сіл, селищ, району, зрештою, країни, в якій ми живемо. 

Споконвіку пісня й танок, музика й слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками  національної ідеї, оберегами історичної пам’яті, які живили і зміцнювали надію народу на краще майбутнє. Без вихідних і свят, але завжди із святом у душі працюєте ви для людей.

Приємно визнавати, що на Липоводолинщині не тільки збереглися, а й продовжують розвиватись аматорські, народні колективи. Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим, примножуючи велич Липоводолинщини, своєю плідною творчою працею та силою духу звеличуєте рідну Україну!

Вітаючи вас зі святом,зичу вам довголіття і здоров’я, щастя, добробуту і благополуччя в родинах, творчих успіхів і достатку. Хай у праці та в ділах вас завжди супроводжують хліборобська пісня, творче натхнення, оптимістичний дух і щира віра у щасливе майбутнє рідного народу і нашої держави.

Нехай ніколи не згасає творчий вогник у Ваших серцях!

З повагою, голова районної рад Віктор Литвиненко

Державні ресурси
ДПА в Сумській області
 
Copyright © 2011-
Липоводолинська районна рада
Сумської області
Всі права захищено
 
Наша адреса:
42500, вул. Полтавська, 32,
смт. Липова Долина,
Сумська область
 
Контакти:
тел./факс: 8 (05452) 5-10-99
E-mail: