Меню сайту

Анонси-новини
Вітання голови районної ради з нагоди Дня працівників сільського господарства! 2019-11-16

silske_gospodarstvo Шановні працівники сільського господарства Липоводолинщини!

Від імені депутатського корпусу та працівників виконавчого апарату районної ради щиросердечно вітаю Вас з нагоди свята – Дня працівників сільського господарства!

Пізня осінь – традиційна пора завершення сільськогосподарських робіт, а ще на цей час припадає професійне свято аграріїв.

В цей святковий день ми віддаємо данину шани й подяки людям, які люблять землю, вирощують хліб, садять сади, плекають на землі квіти. Ваша праця благородна й безперервна: один урожай в коморі, а наступний вже стелиться першими паростками осінньої озимини та чекає сонця, вологи, людського догляду.

Наша Липоводолинщина, як і наша держава була і залишається осередком міцних та усталених сільськогосподарських традицій. Завдяки “золотим рукам”, мудрості, досвідченості аграріїв живе наша українська нива.

Велика подяка аграріям Липоводолинщини за Вашу працю, терпіння, витримку та активну участь у життєдіяльності нашої громади.

Бажаю всім успіхів у праці, енергії, здоров’я міцного. Тепла і затишку вашим родинам, щедрого святкового застілля. Нехай вас обходять стороною природні стихії, рясно колосяться щедрими врожаями ниви, втілюються в життя усі плани! Зі святом!

 

 

З повагою,  голова районної ради   Віктор ЛИТВИНЕНКО.

Державні ресурси
ДПА в Сумській області
 
Copyright © 2011-
Липоводолинська районна рада
Сумської області
Всі права захищено
 
Наша адреса:
42500, вул. Полтавська, 32,
смт. Липова Долина,
Сумська область
 
Контакти:
тел./факс: 8 (05452) 5-10-99
E-mail: