Меню сайту

Анонси-новини
День Гідності та Свободи! 2019-11-21

Svoboda Дорогі Липоводолинці!

Сьогодні ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та всіх українських воїнів, які беруть участь у війні на сході держави, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Усі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

Сьогоднішній день – це підтвердження того, що події 2013 – 2014 років на Майдані змінили наш народ, об’єднали нас в єдиній, соборній і незалежній Україні.

Із нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи щиро вітаю учасників національно-визвольної боротьби, всіх тих, хто відстояв перемогу Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю.

Від себе особисто, депутатського корпусу та працівників виконавчого апарату районної ради бажаю всім нам мирного неба над українською землею, добробуту й родинної злагоди у домівках, нашим воїнам-боронителям повернутися додому до своїх батьків, братів і сестер, дружин і чоловіків, до своїх діточок - цілими і неушкодженими. Нехай ніколи не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.

Слава Україні!

 З повагою, голова районної ради Віктор Литвиненко

Державні ресурси
ДПА в Сумській області
 
Copyright © 2011-
Липоводолинська районна рада
Сумської області
Всі права захищено
 
Наша адреса:
42500, вул. Полтавська, 32,
смт. Липова Долина,
Сумська область
 
Контакти:
тел./факс: 8 (05452) 5-10-99
E-mail: