Меню сайту

Анонси-новини
28 сесія Липоводолинської районної ради 2019-12-02

DSCN4154 29 листопада під головуванням голови районної ради Віктора Литвиненка відбулася 28 сесія районної ради сьомого скликання.

Попередньо за декілька днів перед сесією було проведено засідання  постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, планування, ринкових реформ і управління  комунальною власністю та з питань агропромислової політики, земельних відносин  та охорони довкілля.  В день сесії свої засідання провели інші постійні комісії районної ради.  Під час обговорення питань, запропонованих на включення до порядку денного сесії депутатами були підтримані і рекомендовані на розгляд та затвердження сесії районної ради всі питання.

Перед відкриттям сесії районної ради її голова Віктор Литвиненко привітав бронзового призера обласного щорічного турніру з шашок та шахів серед депутатів усіх рівнів пам’яті Анатолія Річкаля,  Анатолія Стативу – депутата Синівської сільської ради, який також в м.Суми отримав нагороду з рук голови обласної ради Володимира Токаря та Олімпійської чемпіонки Олени Петрової.

До порядку денного було включено 14 питаннь, оcновними з яких були:

  • Про внесення змін до рішення Липоводолинської районної ради від 21.12.2018 року «Про районний бюджет Липоводолинського району на 2019 рік».
  • Про внесення доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Липоводолинського району на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки. 
  • Про внесення змін до районної комплексної програми «Освіта Липоводолинщини» у 2019- 2021 роках.
  •  Про внесення змін до Районної цільової програми «Соціальна підтримка осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших малозахищених верств населення на 2017-2019 роки».
  • Про  внесення змін до  районної програми «Правопорядок на 2016-2020 роки».
  • Про перелік об’єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл та селища Липоводолинського району.
  • Про передачу бюджетних установ, закладів та майна зі спільної власності територіальних громад сіл та селища Липоводолинського району у комунальну  власність об’єднаних територіальних громад Липоводолинського  району.
  • Про затвердження Статуту Комунального некомерційного підприємства Липоводолинської районної ради «Липоводолинський районний Центр первинної медико – санітарної допомоги»  в новій редакції.

По всіх питання порядку денного були прийняті відповідні рішення.

Державні ресурси
ДПА в Сумській області
 
Copyright © 2011-
Липоводолинська районна рада
Сумської області
Всі права захищено
 
Наша адреса:
42500, вул. Полтавська, 32,
смт. Липова Долина,
Сумська область
 
Контакти:
тел./факс: 8 (05452) 5-10-99
E-mail: