Меню сайту

Анонси-новини
Вітання голови районної ради з Новим 2020 роком та Різдвом Христовим! 2019-12-28

new year 2016 Шановні липоводолинці!

Через декілька днів 2019 рік залишиться в історії. Для всіх нас він був не простим, насиченим подіями, глибоким змістом та звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід. На жаль були і складнощі, як для нас так і країни вцілому.

Тепер нас чекає новий  2020 рік, який стане важливим кроком до добробуту, бо ми з вами заслужили гідного життя, бо наші діти варті мати щасливе дитинство і радісне майбутнє, бо наші батьки, старші друзі, які будували незалежність, створювали багатство нашої країни, мають право на те, щоб осінь і зиму свого життя провести в атмосфері тепла, поваги, достатку. А тому наступний рік ми усі разом будемо багато працювати, щоб так сталося.

Нехай прийдешній рік виправдає ваші самі добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут вашим сім’ям. Дай нам Боже, щастя. Дай Боже, кожній родині і кожній людині нових сподівань і впевненості в завтрашньому дні. Добра, удачі, радості усім людям! З Новим роком та Різдвом Христовим!.

 

З повагою, Віктор Литвиненко голова Липоводолинської районної ради

Державні ресурси
ДПА в Сумській області
 
Copyright © 2011-
Липоводолинська районна рада
Сумської області
Всі права захищено
 
Наша адреса:
42500, вул. Полтавська, 32,
смт. Липова Долина,
Сумська область
 
Контакти:
тел./факс: 8 (05452) 5-10-99
E-mail: