Меню сайту

Анонси-новини
В Липоводолинському районі планується утилізувати непридатні та заборонені до використання хімічні засоби захисту рослин 2020-07-13

images 002 Всього в районі зберігається близько 37,2 тонн заборонених та непридатних до використання в сільському господарстві хімічних засобів захисту рослин. В селі Московське - 16,5 тонн, на території Саївської, Синівської сільських рад відповідно 9,7 тонн та 11 тонн. В листопаді 2017 року Міжрегіональним центром швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій було проведено екологічне безпечне збирання, упакування в сертифіковану, геометричну, жорстку закриту тару непридатних або заборонених до використання хімічних засобів захисту рослин та тари від них. Самостійних фінансових ресурсів районного бюджету для цього недостатньо. Районна влада неодноразово зверталась за допомогою і підтримкою до Департаменту екології та охорони природних ресурсів Сумської облдержадміністрації.

Сесією Сумської обласної ради від 26 червня 2020 року прийнято рішення про  співфінансування робіт з екологічно безпечного збирання, перевезення, зберігання, оброблення, утилізації, видалення, знешкодження і захоронення відходів та небезпечних хімічних речовин, у тому числі непридатних або заборонених до використання хімічних засобів захисту рослин, у співвідношенні 80% - з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища та 20% - кошти сільських, селищної рад району. Загальна вартість проведення процесу утилізації пестицидів - понад 3,03 мільйона гривень.

Державні ресурси
ДПА в Сумській області
 
Copyright © 2011-
Липоводолинська районна рада
Сумської області
Всі права захищено
 
Наша адреса:
42500, вул. Полтавська, 32,
смт. Липова Долина,
Сумська область
 
Контакти:
тел./факс: 8 (05452) 5-10-99
E-mail: