Меню сайту

Анонси-новини
75-ТА РІЧНИЦЯ ЗАКІНЧЕННЯ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ 2020-09-02

0000122 В селищі Липова Долина відбулося покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам з нагоди 75-ої річниці закінчення Другої світової війни.

В заході взяли участь заступник голови районної ради Олександр КЛЬОП, голова районної державної адміністрації Іван ЯРЕМЕНКО, голова Липоводолинської громади Сергій НИЩЕТА,  працівники районної державної адміністрації та районної ради, які поклали квіти до Меморіального комплексу селища та вшанували пам’ять  загиблих у роки Другої світової війни хвилиною мовчання.

Друга світова війна – найкривавіша в історії людства, що тривала шість років. Воєнні дії відбувалися на території 40 держав і завдали людству надзвичайних страждань. Значний внесок у перемогу над нацизмом зробила Україна, територія якої із червня 1941-го до жовтня 1944 року була центральною ділянкою всього європейського плацдарму воєнних дій. Під час Другої світової війни Україна зазнала величезних людських (приблизно 9–10 млн. осіб) та значних матеріальних втрат.

Надзвичайно важливо згадувати та вшановувати подвиг ветеранів, котрі боролися з нацизмом і перемогли його. Заслуговують на увагу та пам’ять військовополонені, остарбайтери, підпільники, діти війни, цивільні, які постраждали від окупації і бойових дій. Наш обов’язок віддати належне їхній мужності та здобутій перемозі.

00122 00122 (1)

Державні ресурси
ДПА в Сумській області
 
Copyright © 2011-
Липоводолинська районна рада
Сумської області
Всі права захищено
 
Наша адреса:
42500, вул. Полтавська, 32,
смт. Липова Долина,
Сумська область
 
Контакти:
тел./факс: 8 (05452) 5-10-99
E-mail: