Меню сайту

Анонси-новини
9 вересня День визволення Липової Долини від німецько-фашистських загарбників! 2020-09-08

LDolina Шановні Липоводолинці! Дорогі ветерани Другої Світової війни!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня визволення Липової Долини від німецько-фашистських загарбників. В цей день ми низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю загиблих фронтовиків, віддаємо данину поваги й шани колишнім підпільникам і партизанам, оборонцям та визволителям рідної землі. Для багатьох визволителів липоводолинська земля стала останнім місцем вічного спокою.

      З сумом і гіркотою ми завжди будемо згадувати події Другої світової війни, які мали трагічні наслідки для кожної української родини. Так з мобілізованих близько семи тисяч, більше п’яти тисяч жителів району не повернулися додому.

      Ми пам’ятаємо, що тільки завдяки мужності та стійкості наших предків Україну і Світ врятовано від нацистської чуми.  В цей складний для держави час, коли на Сході лунають постріли і гинуть люди подвиг ветеранів Другої світової війни є еталоном мужності та патріотизму нинішнім захисникам України.

 Бажаємо всім здоров’я, щастя, упевненості в грядущому дні й ніколи не зазнати ні вам, ні вашим дітям і внукам воєнних лихоліть. Нехай нас у всі часи об’єднує та згуртовує любов до рідного краю, бажання захистити його, зробити ще красивішим, багатшим, квітучим!

     Нехай на вулицях нашого селища завжди панує атмосфера миру і добра, а в життя кожного з нас доля приносить тільки позитивні зміни. Нехай сім’ї будуть міцними, а діти ростуть здоровими і щасливими!

 

 

З повагою, колектив Липоводолинської районної ради

Державні ресурси
ДПА в Сумській області
 
Copyright © 2011-
Липоводолинська районна рада
Сумської області
Всі права захищено
 
Наша адреса:
42500, вул. Полтавська, 32,
смт. Липова Долина,
Сумська область
 
Контакти:
тел./факс: 8 (05452) 5-10-99
E-mail: